ANFOR TUR HAKKINDA

1995 Yılından itibaren İstanbul'da Turizm sektörüne hizmet veren şirketimiz 2002 yılı itibariyle İzmir'de faaliyetlerine devam etmektedir.

ANFOR TOUR, A grubu Turizm işletme belgesine sahip olup, 1567 no'lu Türsab üyesidir.

Şirketimiz, incoming kökenli bir firma olup dolayısıyla yıllarca charter uçuşlarla sektöre hizmet vermiştir.

ANFOR TOUR, 2002-2003-2004 sezonlarında Fransa, Hollanda ve Rusya'dan toplam 70.000 pax turist getirerek şehrimize ve bölgemize ciddi bir girdi sağlamıştır.

2004 yılında özel havayollarının iç hat uçuşlarına başlamasıyla,Onur havayollarının İzmir'deki yapılanmasını üstlenerek merkez ofis hizmeti vermiştir.Gelen talepler doğrultusunda şirketimiz, hizmet ağını genişleterek dünyadaki bütün havayolları biletlerini temin eden bir merkez haline gelmiştir.

ANFOR TOUR, İzmir'de havayolları satış sıralamasında her zaman sıralamadaki derecesini, kurumsal müşterileri sayesinde korumuştur.

Havayolları bilet satışları beraberinde vize,otel,rent a car hizmetleri taleplerini de şirketimiz ''en ekonomik maliyet,maksimum hizmet'' sloganıyla çözmektedir.

Yurtiçi-Yurtdışı otel sunumlarında dünya' da sayılı olan tur operatörleri ile çalışan şirketimiz, bu konudaki iddiasını hizmetleriyle göstermekte olup, İzmir'de ilk defa ciddi FUAR ORGANİZASYON bölümünü hizmete açmıştır.

Kısacası iş veya turistik amaçlı seyahatlerinizde Dünyanın neresinde olursanız olun şirketimize çıkış noktası ile varış noktasını söylemeniz yeterli olup, vize,otel,rent a car vs. hizmetlerini vermek ANFOR TOUR 'un görevidir.

Tel : +90 232 425 25 65

E-mail : info@anfor.com.tr

# #

#