ANFOR YURT İÇİ OTEL BİLGİLERİ

#

YURT İÇİ OTEL REZERVASYONU
Anfor Tour " Bildiğim işi en iyi yaparım " sözünden hareketle dünya ile aranızda bir köprü kurmaya devam ediyor. Firmamız, seyahat acentalarının geniş hizmet yelpazesi içinde dünyanın her noktasında veya yurt içinde otel rezervasyon ihtiyaçlarınız için uzmanlaşmıştır.

Anfor Tour dünyanın sayılı otel tedarikçileri ile On-line bağlantılarını kurarak, dünyanın her yerindeki otellerde rezervasyon yapan bir operatör olarak çalışmaktadır.

Güçlü ve teknolojik alt yapımız, ihtiyaçlarınızı anlayan ve müşteri bazlı verimliliği ön planda tutan konusunda deneyimli uzman kadromuz ve dünya çapındaki, Hotels Pro, Vanilla Tours,GTA Travel,Turkhotels,Dotw connect,Hotels.com, Jolly tur, VIP Turizm, Booking.com gibi çözüm ortaklarımız ile dünyanın neresinde olursa olsun; tercih ettiğiniz fiyat aralığı dahilinde, doğru ürünlerle doğru fiyat ilkesini benimseyerek, kaliteden ödün vermeden size en uygun, en konforlu otel seçeneklerini tercihinize sunuyoruz.

Seyahat deneyiminizin eksiksiz olması için uçak bileti, havalimanı- otel transferleri, vize işlemlerinizi seyahat sigortanızı ve gideceğiniz yerdeki ulaşım organizasyonunuzu sizin için programlıyoruz.

Zamanınızın ne kadar değerli olduğunun farkındayız. Seyahatinizin amacı ne olursa olsun; ister iş seyahati, ister turistik gezi yurt içi ya da yurt dışında sadece gideceğiniz lokasyonu ve tarihi bize bildirmeniz yeterli. Siz işinizi düşünürken biz seyahatinizi sizin için sizin amacınıza en uygun şekilde programlayalım.

DÜNYANIN HER NOKTASIDA 100.000 'İN ÜZERİNDE OTEL...

FUAR GEZİLERİNİZDE ŞEHİR MERKEZİNDE FUAR ALANINA EN YAKIN OTELLER...

BİREYSEL GEZİLERİNİZ İÇİN HER KATEGORİDE EN UYGUN FİYAT...

HER NOKTADA İSTEDİĞİNİZ TRANSFER...

RENT-A-CAR & ŞEHİR TURLARI...

VİZE İŞLEMLERİ....

SEYAHAT SAĞLIK SİGORTASI..

KENDİ SEYAHATİNİZİ EN EKONOMİK OLARAK ANFOR TOUR'DA KENDİNİZ TASARLAYIN...

Tel : +90 232 425 25 65

E-mail : info@anfor.com.tr

#