ANFOR TUR CRUISES BİLGİLERİ

#

CRUISE
Son yıllarda gemi inşa sektöründeki akıl almaz teknolojik gelişmelerle Kruvaziyer Gemileri de yeniden tasarlanmış ve 5 yıldızlı dev yüzen tatil köyleri haline gelmiştir.

Buna paralel olarak yolcu sayısında ciddi artışlar olmuş ve dünya ülkelerinde olduğu gibi ülkemizde de tercih edilen bir tatil şeklini almıştır.

Anfor Tour olarak; Cruise şirketleri içerisinde en büyük filoya sahip olan; Royal Caribbean International, Celebrity Cruises ,Tatil.com,MSC Cruises, ve Silversea gibi partnerlerimiz ile çalışarak Cruise şirketleri içinde All Inclusive anlayışla alışılmışın dışındaki kalite ve hizmet anlayışı ile seyahatlerinizi planlayarak, yolcularımıza beklentilerini fazlasıyla aşan bir cruise deneyimi sunuyoruz.

Bavul açma-kapama derdi olmadan ,trafik problemi yaşamadan, her gün başka bir limanda, yeni bir kentte uyanarak tatilinizi geçirmek gemi turlarımız ile mümkün.Büyüleyici bir ortamda, her türlü konfor ve eğlence içinde vakit geçirirken bir yandan da eşsiz manzaraların tadını çıkarabilirsiniz Kıyılardaki muhteşem limanları ve karadaki olağanüstü şehirleri görüp, gezebileceğiniz, Cruise Seyahatlerinde gittiğiniz lokasyonlardaki her şeyi görme ve deneyimleme şansına sahip olacaksınız.

Sınırsız konfor ve eğlencenin yanı sıra arzu edenler için sessiz, dinlendirici veya romantik tatil seçeneklerini gemilerimizde bulacaksınız, Sınırsız konseptteki turlarımızdan biri mutlaka size göre.

Anfor Tour ile dünyanın her noktasından hareket eden Cruise Turları 'na katılabilirsiniz. Anfor Tour, geminizdeki kabin numarasına kadar turu garanti eder ve tura katılmanız için gerekli uçak ulaşımını da en uygun ve ekonomik şekilde sağlar, size kalan sadece, seyahat danışmanımızın sizin için, sizin isteklerinize ve fiyat aralığınıza göre hazırladığı cruise seçenekleri arasında seçim yapmak. Bize 0232 425 25 65 Numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz en kısa süre içerisinde size ulaşarak cruise turlarımız ile ilgili ayrınıtılı bilgiyi size sunacaktır.

Tel : +90 232 425 25 65

E-mail : info@anfor.com.tr

#